Україна, Львів
+38 (050) 6956878
tourmanific@gmail.com

Ezamol-C Езамол-С 20 жарознижувальних таблеток

Ezamol-C Езамол-С 20 жарознижувальних таблеток

290.00

Полегшує симптоми застуди: усуває біль, знижує температуру, закладеність носа

Опис

Склад:

У кожній таблетці міститься: Парацетамол – 500мг. Фенілефрину гідрохлорид – 5мг. Кофеїн – 25мг. Тирпину гідрат – 20мг. Вітамін С (аскорбінова кислота) – 30мг.

Властивості: Парацетамол – болезаспокійливий засіб першого вибору. Має знеболювальні та жарознижувальні властивості без подразнення шлунка.

Кофеїн – слабкий стимулятор центральної нервової системи. Фенілефрин знімає закладеність носа та використовується для полегшення симптомів застуди.

Тирпина гідрат – відхаркувальний засіб, що збільшує секрецію бронхів.

Вітамін С – важливий вітамін, якого часто не вистачає організму при застуді та грипі.

Показання: Полегшує симптоми застуди: усуває біль, знижує температуру, закладеність носа.

Спосіб застосування: таблетки слід приймати з водою або теплим напоєм при перших ознаках застуди або грипу по повному зникненню симптомів застуди. Дорослим: по 2 таблетки до 4 разів на день. Протипоказання: Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Запобіжні заходи: з обережністю приймати препарат пацієнтам із порушеннями функції нирок чи печінки.

Побічні ефекти: висипання, захворювання крові, гострий панкреатит; нудота і блювання можуть йти за прийомом препарату натще.

Зберігання: Зберігати при температурі не вище 30С у недоступному для дітей місці.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Ezamol-C Езамол-С 20 жарознижувальних таблеток”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.